DE HEL VAN HET MERGELLAND

Volta Limburg Classic

Wedstrijd startlijst

Dames

Op deze pagina vindt u de startlijst van de Volta Limburg Classic Dameswedstrijd 2019.
Download hier de definitieve startlijst.

Parkhotel Valkenburg

1 - Belle DE GAST

2 - Loes ADEGEEST

3 - Demi VOLLERING

4 - Lorena WIEBES

5 - Sylvie SWINKELS

6 - Meike UITERWIJK WINKEL

*R - Femke MARKUS

WV De Kannibaal

7 - Mareille MEIJERING

8 - Mathea NEIJMEIJER

9 - Marthe ROOSE

10 - Floor WEERINK

11 - Anneke DIJKSTRA

12 - Hilde VENEMA

Biehler Pro Cycling

13 - Roos HOOGEBOOM

14 - Quinty TON

15 - Nienke WASMUS

17 - Henrietta COLBORNE

18 - Teuntje BEEKHUIS

*R - Merel HOFMAN

*R - Melanie KLEMENT

*R - Natalie VAN GOGH

Entente Cycliste de Wallonie

19 - Sarah VLOEMANS

20 - Marjolijn BOERJAN

21 - Tiana POFFÉ

22 - Kim SAENEN

*R - Melanie REYNDERS

*R - Sine VAN WIN

Equano-Wase Zon Cycling Team

25 - Elyse FRASER

26 - Karolina PEREKITKO

27 - Lotte POPELIER

28 - Ines MALFAIT

30 - Katrien RUBBENS

*R - Eveline BAELE

*R - Anka HERMANS

*R - Louise LAMEIRE

Health-Mate Cyclelive

31 - Zsófia SZABÓ

32 - Veronika KORMOS

33 - Lara DEFOUR

34 - Suzanne VERHOEVEN

35 - Laura SÜßEMILCH

36 - Lotte ROTMAN

Jan van Arckel

37 - Janneke VAN ROOIJEN

38 - Amber VAN DER HULST

39 - Bente VAN TEESELING

40 - Susanne MEISTROK

41 - Maaike MEISTROK

42 - Minke BAKKER

Jos Feron Lady Force

43 - Senna FERON

44 - Céline VAN HOUTUM

45 - Jenny HOFMANN

46 - Kaat HANNES

47 - Hannah GRUBER-STADLER

48 - Michaela EBERT

*R - Liisa EHRBERG

*R - Marieke VAN WITZENBURG

*R - Nathalie VERSCHELDEN

Merida-Adelaar Ladies Cycling Team

50 - Cornelie SMORENBURG

51 - Aranka Lisanne BERENDS

52 - Tessa PAARDEKOOPER

53 - Yva GELUK

54 - Annet PIT

*R - Michelle DE GRAAF

*R - Nadia STAPPENBELT

*R - Jolanda VAN DER ENDE

Mexx-Watersley International Women's Cycling Team

55 - Bronwyn MACGREGOR

56 - Amanda JAMIESON

57 - Lisa GROOTHUESHEIDKAMP

58 - Franziska KOCH

59 - Rylee MCMULLEN

60 - Quinty SCHOENS

*R - Femke GEERIS

*R - Mae LANG

Multum Accountants-lsk Ladies Cyling Team

61 - Sarah BORREMANS

62 - Josie SHEPHERD

64 - Josefine HUITFELDT

65 - Lauren CREAMER

66 - Hanna JOHANSSON

*R - Myrthe DE RUYSSCHER

*R - Aiko UYTTENHOVE

NWVG-Uplus

67 - Wendy OOSTERWOUD

68 - Anne Marijn VAN DER GRAAF

69 - Rixt HOOGLAND

71 - Manon DE BOER

*R - Tessa BERGSMA

*R - Lisamarie HOFFMANN

*R - Aniek SIKMA

RWC Ahoy

73 - Jara VERWEIJ

74 - Kimberly NIEUWERTH

75 - Marlies VAN DER LUGT

76 - Susie CATS

77 - Fleur KESSELS

*R - Hedwich BEKIUS

*R - Claudia VAN DIJK

Restore Cycling Team

79 - Kirsten PEETOOM

80 - Gina HOFLAND

81 - Marieke DE GRAAF

82 - Dorien GEERTSEMA

83 - Rikke Bak DALGAARD

84 - Minna-Maria KANGAS

*R - Gaby GIESKENS

*R - Inge MOSTERT

*R - Melissa VAN DER PEET

Rogelli-Gyproc-APB

85 - Nathalie BEX

86 - Cathalijne HOOLWERF

87 - Shari BOSSUYT

88 - Eva JONKERS

89 - Britt KNAVEN

*R - Mischa BREDEWOLD

S-Bikes Bodhi Cycling

92 - Fien DE PAEPE

93 - Imogen COTTER

94 - Laura VAINIONPÄÄ

95 - Desiree LIEGEOIS

Swabo Ladies

97 - Inez BEIJER

98 - Hanneke DE GOEJE

99 - Lieke V.D. DRAAIJ

100 - Phaedra KROL

101 - Laura VAN REGENMORTEL

102 - Eva BIJWAARD

TWC de Kempen

104 - Gemma ESSELAAR

105 - Sharon DOMMANSCHET

106 - Susanne BENDERS

108 - Denise GRIMBERG

*R - Claudie PEELS

*R - Lysanne ROHDE

Team Andy Schleck Cycles - Immo Losch

109 - Claire FABER

110 - Anne-Sophie HARSCH

111 - Elise MAES

112 - Isabel ELLIS

113 - Viivi PUSKALA

114 - Line Marie GULLIKSEN

*R - Sarah BERKANE

Team D.velop Ladies

115 - Vanessa WOLFRAM

116 - Pia HEMING

117 - Naima Madlen DIESNER

118 - Dorothea HEITZMANN

119 - Lena Charlotte REIßNER

120 - Mira WINKELHAG

Team Loving Potatoes

121 - Robin DRIEHUIJS

122 - Esmée PEPERKAMP

123 - Tessa VAN DER VELDEN

124 - Berdine BAKKER

125 - Emmy ANDERSSON

126 - Jet WILDEMAN

*R - Vera DORRESTIJN

*R - Hetty HOFSTEDE

*R - Dèvon KUIJSTERMANS

HRTC Hoorn //BRC//Amstel

127 - Marianne VAN LEEUWEN

128 - Pernilla VAN ROZELAAR

129 - Ellen MCDERMOTT

130 - Lexi BROWN

131 - Roos MARKUS

132 - Tessa SANDBERG

Individueel

133 - Chantal HOFFMANN

134 - Lisa ROBB

135 - Paulien ROOIJAKKERS

136 - Juliette LABOUS

137 - Pernille MATHIESEN

138 - Susanne ANDERSEN

Individueel 2

139 - Pfeiffer GEORGI

140 - Danique BRAAM

141 - Janneke ENSING

142 - Skylar SCHNEIDER

143 - Eva BUURMAN

144 - Katharine HALL

Individueel 3

145 - Chantal HOFFMANN

En na de wedstrijd?

Er warmpjes bijzitten met Volta Limburg