DE HEL VAN HET MERGELLAND

Volta Limburg Classic

Wedstrijd startlijst

Dames

Op deze pagina vindt u de startlijst van de Volta Limburg Classic Dameswedstrijd 2018. De startlijst van de Volta Limburg Classic Dameswedstrijd 2019 zal geplaatst worden wanneer deze bekend is. 

Boels Dolmans Cyclingteam

1 - Karol-Ann CANUEL

2 - Jip VAN DEN BOS

3 - Anna PLICHTA

4 - Skylar SCHNEIDER

Jos Feron Lady Force

11 - Senna FERON

12 - Kirsten PEETOOM

13 - Kaat HANNES

14 - Céline VAN HOUTUM

15 - Alexandra NESSMAR

16 - Caren COMMISSARIS

Equano-Wase Zon Cycling Team

21 - Soetkin VERTENTEN

22 - Naïka DENEEF

23 - Ilse TEMMERMAN

24 - Martine FON

25 - Terry FREMINEUR

26 - Gaia TORTOLINA

*R - Eveline BAELE

*R - Therese BELLFORS

*R - Nancy WITTOCK

Doltcini - van Eyck Sport UCI Women Cycling

31 - Sarah INGHELBRECHT

32 - Bryony VAN VELZEN

33 - Lotte VAN HOEK

34 - Mieke DOCX

35 - Ditte LENSECLAES

36 - Demmy DRUYTS

*R - Kim DE BAAT

*R - Kelly MARKUS

*R - Saartje VANDENBROUCKE

SwaboLadies.nl

41 - Bonne KNIBBE

42 - Marissa BAKS

43 - Marlies VAN DER LUGT

44 - Tessa NEEFJES

45 - Demi VOLLERING

46 - Nicole STEIGENGA

NWVG-uplus

51 - Anne Marijn VAN DER GRAAF

52 - Wendy OOSTERWOUD

53 - Loes ADEGEEST

54 - Femke MARKUS

55 - Paulien KOSTER

56 - Marit CENT

*R - Tessa BERGSMA

*R - Iris TON

*R - Josine WOUDSMA

Team Nederland Junior Vrouwen

61 - Cathalijne HOOLWERF

62 - Eva JONKERS

63 - Mischa BREDEWOLD

64 - Lonneke UNEKEN

65 - Lieke NOOIJEN

66 - Pien LIMPENS

*R - Eva BIJWAARD

*R - Ilse GRIT

*R - Silke SMULDERS

Parkhotel Valkenburg Cyclingteam

71 - Lorena WIEBES

72 - Amy ROBERTS

73 - Ilona HOEKSMA

74 - Meike UITERWIJK WINKEL

75 - Belle DE GAST

76 - Marit RAAIJMAKERS

Restore Cycling Team

81 - Minke BAKKER

82 - Laura VAN REGENMORTEL

83 - Kirstie VAN HAAFTEN

84 - Phaedra KROL

85 - Lisa WORNER

86 - Susanne MEISTROK

*R - Marieke DE GRAAF

*R - Inge MOSTERT

*R - Melissa VAN DER PEET

Team NH

91 - Marianne VAN LEEUWEN

92 - Yvette DE KONING

93 - Rosa TÖRMÄNEN

94 - Bianca LUST

95 - Pernilla VAN ROZELAAR

96 - Aagtje DIJKMAN

*R - Floor BESTEMAN

*R - Joanne GROENEVELDT

Adelaar Ladies Cycling Team

101 - Kiki VAN ASSELT

102 - Cornelie SMORENBURG

103 - Inez BEIJER

104 - Annet PIT

105 - Nadia STAPPENBELT

106 - Judith BLOEM

*R - Michelle DE GRAAF

*R - Willemiek MEINDERS

*R - Tessa PAARDEKOOPER

Maaslandster International Women's CT

111 - Tsubasa MAKISE

112 - Daniela GAß

113 - Femke GEERIS

114 - Amy HILL

115 - Gina HOFLAND

116 - Roos HOOGEBOOM

*R - Lauren MURPHY

*R - Evelien RUIJTERS

*R - Eva VAN DEN BORN

RWC Ahoy

121 - Anne-To VAN PUFFELEN-VERVELDE

122 - Sabrina OPSTAL

123 - Hanneke MULDER

124 - Sanne BROEKSMA

125 - Claudia VAN DIJK

126 - Jocelyn JOOSTEN

Jan van Arckel

131 - Kylie WATERREUS

132 - Evy KUIJPERS

133 - Guusje WAALBOER

134 - Lily SCHUITEMAKER

135 - Charlotte KOOL

136 - Bente VAN TEESELING

*R - Danique BRAAM

*R - Mylene DE ZOETE

*R - Winanda SPOOR

LovingPotatoes Ladies Cycling Team 1&2

141 - Robin DRIEHUIJS

142 - Jet WILDEMAN

143 - Berdine BAKKER

144 - Vera DORRESTIJN

145 - Tessa VAN DER VELDEN

146 - Doris DE ROOIJ

*R - Maaike BRANDWAGT

*R - Suzanne CARON

*R - Danae STROUMPOULI

WV De Kannibaal

151 - Mathea NEIJMEIJER

152 - Floor WEERINK

153 - Janieke KALSBEEK

154 - Sanne BOUWMEESTER

155 - Sanne WESTERVELD

156 - Mareille MEIJERING

*R - Ivana TIESSENS

Velo Ladies Leipzig

161 - Hannah STEFFEN

162 - Nora SCHULZ

163 - Marjolijn SCHOLTEN

164 - Angelique WAMMES-BOUMAN

Autoglas Wetteren

171 - Fien DELBAERE

172 - Stine BORGLI

173 - Margot DUTOUR

174 - Kim Johanna KOHLMEYER

175 - Lara DEFOUR

176 - Sara FLETCHER

*R - Sarah BORREMANS

*R - Tiana TROCH

*R - Steffy VAN DEN HAUTE

Hoop op Zegen Beveren

181 - Katleen JACOBS

182 - Melanie REYNDERS

183 - Anka HERMANS

184 - Sophie VAN BAKEL

185 - Maaike DE MAREZ

186 - Liena VANDERHEYDEN

*R - Joyce ACCOE

Health Mate - Cyclelive Team

191 - Flavia DE OLIVEIRA

192 - Kathrin SCHWEINBERGER

193 - Christina SCHWEINBERGER

194 - Christina PERCHTOLD

195 - Špela KERN

196 - Marieke VAN WITZENBURG

*R - Delphine BRITS

*R - Tara GINS

*R - Desiree LIEGEOIS

Litouwse Nationale Dames Junioren Team

201 - Akvile GEDRAITYTE

202 - Paulina PATINSKAITE

203 - Aukse PIKUNAITE

204 - Erika ŽUPERKAITE

205 - Dovile JONIKAITE

Individueel

211 - Liane LIPPERT

212 - Pernille MATHIESEN

213 - Ruth WINDER

214 - Rotem GAFINOVITZ

215 - Trine HOLMSGAARD

222 - Sarah VLOEMANS

223 - Aafke SOET

224 - Nada VORÁCOVÁ

225 - Daniela TRCKOVÁ

226 - Tereza KORVASOVÁ

231 - Bronwyn MACGREGOR

232 - Amanda JAMIESON

233 - Lisa WINTERS

234 - Ellen MCDERMOTT

235 - Lisa ROBB

236 - Maaike SCHAKENBOS

En na de wedstrijd?

Er warmpjes bijzitten met Volta Limburg