DE HEL VAN HET MERGELLAND

Volta Limburg Classic

Wedstrijd startlijst

Heren

Op deze pagina vindt u de startlijst van de Volta Limburg Classic 2019.
Download hier de definitieve startlijst. 

 

ROOMPOT - CHARLES

1 - Elmar REINDERS

2 - Huub DUIJN

3 - Mathias DE WITTE

4 - Arjen LIVYNS

5 - Oscar RIESEBEEK

6 - Maurits LAMMERTINK

7 - Justin TIMMERMANS

*R - Michaël VAN STAEYEN

ISRAEL CYCLING ACADEMY

11 - Ben HERMANS

12 - Dennis VAN WINDEN

13 - Tom VAN ASBROECK

14 - Guillaume BOIVIN

15 - Zakkari DEMPSTER

16 - Conor DUNNE

17 - Mihkel RÄIM

*R - Clément CARISEY

*R - Daniel TUREK

RIWAL READYNEZ CYCLING TEAM

21 - Jonas AAEN

22 - Torkil VEYHE

23 - Alexander KAMP

24 - Emil Nygaard VINJEBO

25 - Mathias Norsgaard JØRGENSEN

26 - Rasmus Bøgh WALLIN

*R - Tobias MØRCH KONGSTAD

*R - Troels RØNNING VINTHER

SPORT VLAANDEREN - BALOISE

31 - Preben VAN HECKE

32 - Kevin DELTOMBE

33 - Mathias VAN GOMPEL

34 - Emiel PLANCKAERT

35 - Lindsay DE VYLDER

36 - Aaron VAN POUCKE

37 - Aaron VERWILST

*R - Amaury CAPIOT

*R - Thimo WILLEMS

VITAL CONCEPT - B&B HOTELS

41 - Arthur VICHOT

42 - Maxime CAM

43 - Patrick MÜLLER

45 - Steven LAMMERTINK

46 - Yoann BAGOT

47 - Quentin PACHER

*R - Corentin ERMENAULT

*R - Marc FOURNIER

*R - Justin MOTTIER

*R - Jimmy TURGIS

WANTY - GOBERT CYCLING TEAM

51 - Thomas DEGAND

52 - Ludwig DE WINTER

53 - Boris VALLEE

56 - Kevin VAN MELSEN

57 - Jerome BAUGNIES

WALLONIE BRUXELLES

61 - Justin JULES

62 - Kevyn ISTA

63 - Eliot LIETAER

64 - Julien MORTIER

65 - Mathijs PAASSCHENS

66 - Dimitri PEYSKENS

67 - Kenny DEHAES

*R - Lukas SPENGLER

*R - Tom WIRTGEN

ALECTO CYCLINGTEAM

71 - Coen VERMELTFOORT

72 - Marco DOETS

73 - Mitch GROOT

74 - René HOOGHIEMSTER

75 - Adne KOSTER

76 - Daan VAN SINTMAARTENSDIJK

77 - Abe CELI

BEAT CYCLING CLUB

81 - Martijn BUDDING

82 - Luuc BUGTER

83 - Nahom DESALE

84 - Piotr HAVIK

85 - Adam LEWIS

86 - Daniel ABRAHAM GEBRU

87 - Guillaume SEYE

*R - Yves COOLEN

*R - Daan HOEYBERGHS

METEC - TKH CONTINENTAL CYCLINGTEAM P / B MANTEL

91 - Arvid DE KLEIJN

92 - Sjoerd BAX

93 - Thijs DE LANGE

95 - Lars VAN DEN BERG

96 - Jason VAN DALEN

97 - Robbie VAN BAKEL

MONKEY TOWN - A BLOCK CT

101 - Ivar SLIK

102 - Antonio SANTORO

103 - Maarten DE JONGE

104 - Nicola GAFFURINI

105 - Adriaan JANSSEN

106 - Bas VAN DER KOOIJ

107 - Folkert OOSTRA

*R - Alex MOLENAAR

*R - Mel VAN DER VEEKENS

VLASMAN CT

111 - Dion BEUKEBOOM

112 - Jelle WOLSINK

113 - Beau DUVIGNEAU

114 - Jaap KOOIJMAN

115 - Kelvin VAN DEN DOOL

116 - Joost VAN DER BURG

117 - Bas OTTEVANGER

*R - Robert BOVENHUIS

*R - Melvin VAN ZIJL

CANYON DHB P / B BLOOR HOMES

121 - Ryan CHRISTENSEN

122 - Robert-Jon MCCARTHY

123 - Daniel PEARSON

124 - Stijn DE BOCK

125 - Maximilian STEDMAN

126 - Thomas STEWART

127 - Rory TOWNSEND

*R - Jacob HENNESSY

*R - Alexandar RICHARDSON

DEVELOPMENT TEAM SUNWEB

131 - Nils SINSCHEK

132 - Leon HEINSCHKE

133 - Ben KATERBERG

134 - Martin Alexander SALMON

135 - Felix GALL

136 - Ludvig Anton WACKER

LEOPARD PRO CYCLING

141 - Jan MAAS

142 - Konrad GEßNER

143 - Alexander KRIEGER

144 - Jack BURKE

145 - Gaëtan PONS

146 - Szymon REKITA

147 - Misch LEYDER

*R - Pit SCHLECHTER

MADISON GENESIS

151 - Connor SWIFT

152 - Michael CUMING

153 - Joseph LAVERICK

154 - Matthew HOLMES

155 - Erick ROWSELL

156 - Thomas MOSES

157 - Joey WALKER

*R - Ian BIBBY

*R - Jonathan MOULD

*R - George PYM

TARTELETTO - ISOREX

161 - Maxime VANTOMME

162 - Bryan BOUSSAER

163 - Jonas GOEMAN

164 - Julien VAN DEN BRANDE

165 - Elias VAN BREUSSEGEM

166 - Jordi VAN DINGENEN

167 - Floris GERTS

CIBEL

171 - Dennis COENEN

172 - Lennert TEUGELS

173 - Gianni MARCHAND

174 - Cedric RAYMACKERS

175 - Jacob RELAES

176 - Wim REYNAERTS

177 - Tuur DEPREZ

*R - Alexander COOLS

*R - Glenn DEBRUYNE

*R - Michiel DIELEMAN

*R - Alexander MAES

TEAM DIFFERDANGE GEBA

181 - Thomas DERUETTE

182 - Wesley MOL

183 - Ivan CENTRONE

184 - Jeroen PATTYN

185 - Cameron BEARD

186 - Balázs RÓZSA

187 - Tom THILL

*R - Louis DEGUIDE

*R - Gabriel MULLER

TEAM LOTTO - KERN HAUS

191 - Joshua HUPPERTZ

192 - Jan HUGGER

193 - Tobias KNAUP

194 - Florian NOWAK

195 - Dorian LÜBBERS

196 - Richard WEINZHEIMER

TEAM WAOO

201 - Rasmus GULDHAMMER

202 - Andreas HYLDGAARD JEPPESEN

203 - Johan Tiedemann LANGBALLE

205 - Jesper SCHULTZ

206 - Frederik THOMSEN

207 - Silas Zacharias CLEMMENSEN

*R - Frederik Nybo ERIKSEN

*R - Mathias Alexander E. LARSEN

*R - Michael Carbel SVENDGAARD

CCC DEVELOPMENT TEAM

211 - Szymon TRACZ

212 - Stanislaw ANIOLKOWSKI

213 - Piotr BROZYNA

214 - Kamil MALECKI

215 - Michal PALUTA

216 - Patryk STOSZ

217 - Kacper WALKOWIAK

*R - Piotr PEKALA

*R - Attila VALTER

JOKER FUEL OF NORWAY

221 - Aksel Fischer AASHEIM

222 - Ludvik Aspelund HOLSTAD

223 - Ole FORFANG

224 - Bjørn Tore HOEM

225 - Øivind LUKKEDAL

226 - Søren WÆRENSKJOLD

227 - Andreas VANGSTAD

*R - Herman DAHL

*R - Henrik EVENSEN

*R - Fritjof RØINÅS

BIKE AID

231 - Peter KONING

232 - Lucas CARSTENSEN

233 - Nikodemus HOLLER

234 - Timo SCHÄFER

235 - Matthias SCHNAPKA

236 - Aaron GROSSER

237 - Justin WOLF

*R - Daniel BICHLMANN

En na de wedstrijd?

Er warmpjes bijzitten met Volta Limburg