DE HEL VAN HET MERGELLAND

Volta Limburg Classic

Wedstrijd startlijst

Heren

Op deze pagina vindt u de startlijst van de Volta Limburg Classic 2018. De startlijst van de Volta Limburg Classic 2019 zal geplaatst worden wanneer deze bekend is. 

 

 

Nippo - Vini Fantini - Europa Ovini

1 - Marco CANOLA

2 - Marino KOBAYASHI

3 - Imerio CIMA

4 - Marco TIZZA

5 - Simone PONZI

6 - Juan Jose LOBATO DEL VALLE

7 - Hiroki NISHIMURA

*R - Damiano CIMA

Team Lotto NL - Jumbo

11 - Enrico BATTAGLIN

12 - Lars BOOM

14 - Sepp KUSS

15 - Stef CLEMENT

16 - Thomas LEEZER

17 - Daan OLIVIER

*R - Paul MARTENS

Aqua Blue Sport

21 - Mark CHRISTIAN

22 - Aaron GATE

23 - Edward DUNBAR

24 - Michel KREDER

25 - Casper PEDERSEN

26 - Lawrence WARBASSE

27 - Calvin WATSON

*R - Andrew FENN

*R - Peter KONING

CCC Sprandi Polkowice

31 - Michal PALUTA

32 - Pawel BERNAS

33 - Patryk STOSZ

34 - Jonas KOCH

35 - Adrian KUREK

36 - Marko KUMP

37 - Jan TRATNIK

*R - Kamil MALECKI

*R - Leszek PLUCINSKI

Israel Cycling Academy

42 - Dennis VAN WINDEN

43 - Tyler WILLIAMS

44 - August JENSEN

45 - Guillaume BOIVIN

46 - Benjamin PERRY

47 - Guy SAGIV

*R - Nathan EARLE

*R - Krists NEILANDS

Roompot - Nederlandse Loterij

51 - Tim ARIESEN

52 - Martijn BUDDING

53 - Robbert DE GREEF

54 - Jeroen MEIJERS

55 - Oscar RIESEBEEK

56 - Elmar REINDERS

57 - Pieter WEENING

*R - Nick VAN DER LIJKE

*R - Wouter WIPPERT

Sport Vlaanderen - Baloise

61 - Kevin DELTOMBE

62 - Aaron VERWILST

63 - Thomas SPRENGERS

64 - Dries VAN GESTEL

65 - Mathias VAN GOMPEL

66 - Kenneth VAN ROOY

67 - Jordi WARLOP

*R - Maxime FARAZIJN

*R - Milan MENTEN

Vital Concept Cycling Club

71 - Yoann BAGOT

72 - Tanguy TURGIS

73 - Arnaud COURTEILLE

74 - Steven LAMMERTINK

75 - Quentin PACHER

76 - Kris BOECKMANS

*R - Justin MOTTIER

*R - Kevin REZA

Wanty - Groupe Gobert

81 - Jérôme BAUGNIES

82 - Kevin VAN MELSEN

83 - Thomas DEGAND

84 - Xandro MEURISSE

85 - Marco MINNAARD

*R - Mark MCNALLY

*R - Andrea PASQUALON

WB Aqua Protect Veranclassic

91 - Sébastien DELFOSSE

92 - Ludovic ROBEET

93 - Ludwig DE WINTER

94 - Julien STASSEN

95 - Christophe MASSON

96 - Thomas DERUETTE

97 - Antoine WARNIER

Alecto Cyclingteam

101 - Sjors DEKKER

102 - Marco DOETS

103 - Folkert OOSTRA

104 - Rick OTTEMA

105 - Jasper SCHOUTEN

106 - Abe CELI

107 - Bas VAN DER KOOIJ

*R - Patrick VAN DER DUIN

*R - Daan VAN SINTMAARTENSDIJK

Beat Cycling Club

111 - Daniel ABRAHAM GEBRU

112 - Nahom DESALE

113 - Daan HOEYBERGHS

114 - Alex MENGOULAS

115 - Aksel NÕMMELA

116 - Bas TIETEMA

117 - Wesley VAN DYCK

Canyon Eisberg

121 - Dexter GARDIAS

122 - James LOWSLEY-WILLIAMS

123 - Chris OPIE

124 - Alex PATON

125 - Andrew TENNANT

126 - Maximilian STEDMAN

127 - Louis ROSE DAVIS

*R - Charles PAGE

Cibel - Cebon

131 - Michiel DIELEMAN

132 - Dennis COENEN

133 - Jimmy JANSSENS

134 - Cedric RAYMACKERS

135 - Jan REYNAERTS

136 - Wim REYNAERTS

137 - Lennert TEUGELS

*R - Robby COBBAERT

*R - Johannes DE PAEPE

Delta Cycling Rotterdam

141 - Justin TIMMERMANS

142 - Vincent HOPPEZAK

143 - Adriaan JANSSEN

144 - Luuc BUGTER

145 - Jason VAN DALEN

146 - Marijn VAN DEN BERG

147 - Jens VAN DEN DOOL

*R - Gijs MEIJER

Destil - Parkhotel Valkenburg

151 - Cameron BEARD

152 - Pavel CHURSIN

153 - Jacob ERIKSSON

154 - Stephan GRIGROYAN

155 - Tim KERKHOF

156 - Jordi VAN LOON

157 - Oscar VAN WIJK

*R - Timo DE JONG

*R - Camden VODICKA

Metec - TKH Continental Cyclingteam p/b Mantel

161 - Dylan BOUWMANS

162 - Jasper DE LAAT

163 - Thijs DE LANGE

164 - Jarno GMELICH MEIJLING

165 - Jasper HAMELINK

166 - Dennis VAN DER HORST

167 - Danny VAN DER TUUK

*R - Tijmen EISING

*R - Stef KRUL

Monkey Town Continental Team

171 - Jasper OCKELOEN

172 - Maarten DE JONGE

173 - Antonio SANTORO

174 - Peter SCHULTING

175 - Wim KLEIMAN

176 - Sven VAN LUIJK

177 - Andre LOOIJ

*R - Ivar SLIK

*R - Joey VAN RHEE

Riwal Ceramicspeed Cycling Team

181 - Jonas AAEN

182 - Søren Malling SIGGAARD

183 - Jonas GREGAARD WILSLY

184 - Andreas Lorentz KRON

185 - Jesper MØRKØV

186 - Mathias Norsgaard JØRGENSEN

187 - Chris Anker SØRENSEN

*R - Sebastian LANDER

*R - Andreas NIELSEN

Tarteletto - Isorex

192 - Andrew LEIGH

193 - Ruben SCHEIRE

194 - Rob RUIJGH

195 - Ylber SEFA

196 - Abram STOCKMAN

197 - Sergio TORRES JORRO

Team Coop

201 - Håkon Lunder AALRUST

202 - Kristian AASVOLD

203 - Fredrik LUDVIGSSON

204 - Louis BENDIXEN

205 - Gustav HÖÖG

206 - Krister HAGEN

207 - Trond Håkon TRONDSEN

*R - Jon-Anders BEKKEN

Team Lotto - Kern Haus

211 - Luca Henn

212 - Tobias Knaup

213 - Dorian Lubbers

214 - Robert Retschke

215 - Fabian Schormair

216 - Jan Hugger

217 - Florian Nowak

R - Marc Dorrie

R - Joshua Huppertz

Team Virtu Cycling

221 - Kasper ASGREEN

222 - Andreas HYLDGAARD JEPPESEN

223 - Mikkel Frølich HONORÉ

224 - Jakob EGHOLM

225 - Asbjørn KRAGH ANDERSEN

226 - Jesper SCHULTZ

227 - Torkil VEYHE

*R - Audun Brekke FLØTTEN

*R - Niklas LARSEN

Vlasman CT

231 - Dion BEUKEBOOM

232 - Jasper BOVENHUIS

233 - Beau DUVIGNEAU

234 - Jaap KOOIJMAN

235 - Bas OTTEVANGER

236 - Kelvin VAN DEN DOOL

237 - Joost VAN DER BURG

*R - Melvin VAN ZIJL

*R - Robin WENNEKES

En na de wedstrijd?

Er warmpjes bijzitten met Volta Limburg